Servislerimiz

Yükleme

Taşımacılıkta en önemli kısımlardan birisi yükleme manüplasyonudur. Eğer işinin uzmanları tarafından yapılmaz ise çok ciddi sonuçlar doğurmaktadır.
Cihan Alp Lojistik İşinin uzmanı personeller tarafından yapılan tüm yükleme-boşaltma hizmetlerinde malınıza zarar gelmemesi için her türlü tedbir alınmaktadır.
Cihan Alp Lojistik ile yaptığımız taşımalarda; istasyonlarda müşterilerimize yükleme veya boşaltma hizmetleri sunuyoruz. Sevkiyatı fazla olan istasyonlara iş makineleri kuruyoruz. Böylece hem yükleme ve boşaltma problemleriyle uğraşmamış oluyorsunuz, hem de daha kaliteli hizmet almış oluyorsunuz.
Karayolu taşımacılığının diğer taşımacılık modellerine göre daha fazla tercih edilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Özellikle de malzemelerin taşınacağı merkezin uzaklığı, malzemelerin hacmi ve cinsi, zaman ve son olarak da malzemelerin sayısı doğrudan doğruya tercihleri etkileyecektir. Karayolu taşımacılığı daha ekonomik ancak daha fazla zaman alan bir taşımacılık yöntemidir. Bunun dışında malzemelerin özelliği bazen karayolu taşımacılığı için uygun nitelikler taşımayabilir. Ancak hangi taşımacılık yöntemi tercih edilirse edilsin hepsinde en hayati önem taşıyan nokta yükün sabitlenmesidir.

Karayolu lashing hizmetinde istenilen şey, ürünlerin sağlıklı bir şekilde amaca uygun olarak transfer edilmesidir. Bu transfer sürecinde kırılmalara, düşmelere, aşınmalara ve olası sarsıntılara karşı karayolu lashing hizmeti ile yüklerin doğru bir şekilde sabitlenmesi karayolu lashing hizmetinin odak noktasını oluşturmaktadır.

Formu doldurup gönderin sizler ile en kısa sürede iletişime geçelim.