Servislerimiz

Lashing

Karayolu lashing diğer adıyla karayolu ticaretinde yüklerin sabitlenmesi durumu ticari malların ya da malzemelerin bir merkezden diğer bir merkeze taşınması esnasında koruma amaçlı sabitlenmesi anlamına gelmektedir. Karayolu lashing süreci ve uygulama alanı oldukça yaygındır. Karayolu ticaretinin, günümüzde hemen hemen her yere kolaylıkla sağlandığını bilmekteyiz. Bu nedenle de karayolu lashing hizmetleri gelişmiş özellikleri barındırır. Basit, kolay, hızlı ve pratik bir süreci beraberinde getirir. Ayrıca karayolunun insanlar tarafından daha sık kullanılması herkes tarafından tercih edilen taşımacılık modeli olarak karayolu yük sabitlemeyi de değiştirmiş ve dönüştürmüştür. Zamanla hem ulusal hem de uluslararası alanda nitelikli taşımacılık sistemleri arasında yerini almıştır.

Karayolu taşımacılığının diğer taşımacılık modellerine göre daha fazla tercih edilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Özellikle de malzemelerin taşınacağı merkezin uzaklığı, malzemelerin hacmi ve cinsi, zaman ve son olarak da malzemelerin sayısı doğrudan doğruya tercihleri etkileyecektir. Karayolu taşımacılığı daha ekonomik ancak daha fazla zaman alan bir taşımacılık yöntemidir. Bunun dışında malzemelerin özelliği bazen karayolu taşımacılığı için uygun nitelikler taşımayabilir. Ancak hangi taşımacılık yöntemi tercih edilirse edilsin hepsinde en hayati önem taşıyan nokta yükün sabitlenmesidir.

Karayolu lashing hizmetinde istenilen şey, ürünlerin sağlıklı bir şekilde amaca uygun olarak transfer edilmesidir. Bu transfer sürecinde kırılmalara, düşmelere, aşınmalara ve olası sarsıntılara karşı karayolu lashing hizmeti ile yüklerin doğru bir şekilde sabitlenmesi karayolu lashing hizmetinin odak noktasını oluşturmaktadır.

Formu doldurup gönderin sizler ile en kısa sürede iletişime geçelim.